Декоративні нашивки на одяг оптом та в роздріб в Україні

Нашивка на одяг – маленька річ з великою історією, яка сягає давніх часів. Ще в Древньому Китаї нашивки служили знаком відмінності між суспільними групами. У Стародавньому Римі по нашивці визначали приналежність солдат до певних військ. Згодом нашивки стали популярними у Середньовічній Європі та досі не втрачають своєї актуальності по всьому світу.

Згадаймо своє дитинство. Маленькі нашивки на одяг допомагали сховати дірочки на улюблених речах. «Як так і було!», – казали наші матусі та бабусі, і ми радо носили футболки, сукні, штани з цікавою деталлю, яка відрізняла наш образ від інших.

Саме таке смислове навантаження наразі несуть декоративні нашивки на одяг. Зараз вони не тільки символи соціальної відмінності, атрибути військової форми та помічники в ремонті речей.

Різноманітні патчі на одяг – відмінний спосіб самовираження особистості та смаку. За їх допомогою можна надати старому одягу нове життя та зробити нову, унікальну річ, яка розкаже про вас без слів. Недарма дизайнери зробили круті нашивки на одяг вічним трендом, а модники усього світу прикрашають нашивками майже всі речі свого гардеробу – джинси, куртки, футболки, сукні, сумки, сорочки та навіть взуття.

Якими бувають нашивки на одяг

 • Брендові нашивки на одяг. Демонструють бренд або логотип компанії. Нашивка на одяг брендова знайомить з торговою маркою, яку полюбляє або представляє той, хто її носить.
 • Спортивні нашивки на одяг. Показують приналежність або відданість спортивній команді. Це може бути нашивка на футболку, майку або нашивки на штани, кофти, худі. Також кріпляться такі нашивки на куртку на спину.
 • Нашивки на одяг з ім'ям. Використовують для самовираження або нашивають на речі, які не бажають загубити. Іменні патчі часто кріплять на внутрішню сторону дитячого одягу, рюкзаки, гаманці.
 • Світловідбивні нашивки на одяг. Нашивки для безпеки. Широко використовуються на дитячих, спортивних речах, спецодязі. У світлі фар, в темну годину, на нашивках підсвічуються світловідбивні деталі.
 • Нашивки для ремонту одягу. Допомагають приховати дефекти на улюблених речах.
 • Фірмові нашивки на одяг. Сприяють просуванню бренду, підкреслюють престиж компанії, укріплюють корпоративний дух працівників.
 • Дитячі нашивки на одяг. Це яскраві та прикольні нашивки на одяг з улюбленими героями мультфільмів, квітами, катівками, тваринами і т.д. Виконують як декоративну функцію, так і служать деталлю для ремонту одягу. Модні нашивки на одяг підлітків дозволяють продемонструвати свої смаки та носити дійсно унікальні речі.

Маленькі патчі для ремонту одягу, міцні нашивки на шкіряну куртку, оригінальні нашивки на джинси – в інтернет-магазині товарів для шиття Tesemka ви можете купити нашивки на одяг для будь-якої потреби!

В нашому асортименті:

 • Нашивки-аплікації
 • Аплікації нашивки (лейби) різних форм та розмірів з підвісками та без.
 • Аплікації нашивки на одяг. Написи: спорт, фешн, класік та інші.
 • Лейби з металевими елементами.
 • Тканинні нашивки на одяг.

Також у нас в каталозі ви знайдете інші нашивки для одягу. Дивіться їх асортимент в розділах «Нашивки пришивні», «Нашивки клейові».

Все для шиття та творчості з доставкою по Україні

Потрібна нашивка на шапку? Шукаєте нашивки на куртку?

В інтернет магазині Тесемка ви знайдете різноманітну фурнітуру та приладдя для створення унікальних речей.

А саме:

Пропонуємо тільки перевірений товар від відомих виробників.

Знаємо, наскільки важливі деталі у швейній справі, тому постійно розширюємо асортимент якісною фурнітурою та приладдям.

Приймаємо та відправляємо замовлення зручним для вас способом!

Створюйте унікальні речі з високою якістю! З інтернет-магазином Tesemka – це просто.