Фастекси, карабіни і застібки для сумок, рюкзаків, спорядження, одягу оптом та в роздріб

При пошитті сумок, рюкзаків, жилетів, спортивного та туристичного спорядження не обійтися без якісних карабінів, фастексів, застібок.

Фастекси

Прості та дуже зручні застібки, які складаються з двох кріпильних елементів, що з’єднуються з кінцями строп, стрічок або ременів спеціальними петлями чи фіксаторами. Відкривати їх зручно навіть однією рукою. Та коли застібка фастекс замикається – будьте спокійні. Ця фурнітура не підведе.

Фурнітура фастекс бездоганно підходить для сумок, рюкзаків, бананок, ременів, нашийників, рятувальних та розвантажувальних жилетів, підтяжок, спортивних топів. Металевий фастекс виглядає естетично. Він міцніший, надійніший, але важчий, тому для виробів з тонких матеріалів краще обирати фастекс пластиковий.

Фастекс з пластику має свої переваги – він легкий, в пластику простіше зробити отвір та при необхідності зламати, застосувавши силу. В умовах війни та складних походів це досить розповсюджена ситуація.

Якщо треба металевий або пластиковий фастекс – купити застібки будь-якого розміру можна в інтернет-магазині товарів для шиття Tesemka. Це фастекс 60, 50 мм, 40 мм, 25 мм, 15 мм, 10 мм, 30 мм.

Карабін для сумок

Універсальне кріплення, яке має широкий спектр застосування у виготовленні аксесуарів, спорядження, взуття, прикрас. Пластикові або металеві карабіни для сумок мають пружинні механізми, що дозволяють з’єднати їх з перетяжками. За допомогою такої застібки можна легко з’єднати чи роз‘єднати частини ременя, стропи, стрічки на сумках, рюкзаках, взутті.

Застібка для сумки

Застібки для шкіргалантерейних виробів, зокрема сумок, клатчів, рюкзаків, бувають декількох видів. Це і вищезгадані карабіни та фастекси, а ще магніти, пряжки, замки, фемуари. Підбираються застібки в залежності від типу виробу, його матеріалу та дизайну. Так, фастекси краще підходять до рюкзаків, фемуари до клатчів та гаманців, замки та магніти до сумок з накидним верхом.

На сайті tesemka.com.ua ви можете купити:

  • Карабін для сумки пластиковий. Розміри: 20, 25, 30, 40 мм.
  • Металеві карабінчики для сумок у кольорі нікель. Розміри: 20, 25, 30 мм.
  • Фастекс білий, чорний, хакі, койот, блакитний, жовтий, красний, синій.
  • Фастекс тонкий.
  • Фастекс для рюкзака посилений.
  • Фастекс трійний.

Також в каталозі магазину ви знайдете інші застібки для одягублискавки, гудзики, гачки, кнопки.

Якщо потрібна застібка для бюстгальтера, цікавлять магнітні або декоративні застібки для одягу – шукайте у нас!

Все для шиття та творчості з доставкою по Україні

Тепер ви знаєте, де знайти карабін сумочний – купити в інтернет-магазині Тесемка!

Окрім фурнітури для сумок, пропонуємо різноманітні товари для шиття та творчості.

В асортименті:

Ми знаємо, що кожна маленька деталь має велике значення для майбутнього виробу. Тому пропонуємо тільки перевірену продукцію, що допоможе створити якісні та унікальні речі для бізнесу та задоволення.

Приймаємо замовлення оптом та в роздріб телефоном, на сайті, у Viber.

Відправляємо зручним для вас оператором.

Завжди маємо цікаві пропозиції для партнерів.

Замовляйте все для шиття, в’язання та творчості в онлайн-магазині Тесемка – створюйте ексклюзивну продукцію з якісною фурнітурою.