Фурнітура для іграшок та ляльок: носики, очі, вії

Люди, які своїми руками роблять дитячі іграшки, знають, що без такого елемента, як вічка, жодна плюшева іграшка чи лялька не зможе викликати справжніх почуттів. Саме очі перетворюють іграшкових героїв на скарбничку дитячого щастя, дарують їм справжню життєву енергію. Ми пропонуємо майстрам, майстриням та промисловим виготовителям купити фурнітуру для іграшок оптом та в роздріб, а саме: купити очі для іграшок і ляльок, носики, віїї.

У нашому асортименті Ви знайдете якісні вічка для іграшок з віями та без, різнокольорові та однотонні, скляні та пластикові, а також вії як окремий елемент, зможете купити вічка для іграшок на безпечному кріпленні. Бігаючі, круглі та овальні вічка є одним із найкращих варіантів «оживити» іграшку, адже малюки так люблять кольорові «живі» очі. За бажанням, можете купити вії для іграшок окремо, парами. Також у нас представлені в асортименті носики для ляльок та в’язаних іграшок (пластикові, дерев’яні, оксамитові носики для іграшок). Досить низька вартість товарів, представлених у нашому інтернет-магазині, Вас приємно здивує.

Все для шиття і творчості з доставкою по Україні від Tesemka

В інтернет-магазині для шиття Tesemka ви зможете придбати й інше приладдя для творчості, яке неодмінно стане в нагоді в процесі виробництва, а саме:

Інтернет-магазин Tesemka у своїй роботі орієнтується насамперед на побажання клієнта. Лінійка товарів регулярно поповнюється швейними новинками. Запропонована до вашої уваги фурнітура для іграшок - це дійсно якісні вироби. Ціна на цей вид продукції в середньому нижча, ніж в інших роздрібних магазинах. 

Звертайтеся!