Блискавки тракторні оптом та в роздріб в Україні

Тракторна блискавка - популярна фурнітура, яка використовується при виготовленні курток, спортивних костюмів, пуховиків, спецодягу для різних промислових областей. Маэ вигляд пластмасових ланок, закріпленими на текстильній основі. Зовнішній вигляд такої фурнітури нагадує гусениці трактора, звідси назва.

Ланки тракторних блискавок бувають: стандартні, акулячий зуб, квадратний зуб.

За типами поділяються на: роз'ємні, нероз'ємні та комбіновані двосторонні.

Тасьма в тракторних блискавках, як правило, має щільну фактуру і виготовляється з поліестеру або араміду, ланки виготовляються з поліацеталю. Відмінною особливістю виробів є максимальна практичність конструкції, термостабільність, стійкість до впливу хімічних елементів, зносостійкість стрічки та бігунка навіть в умовах високоінтенсивної експлуатації.

До додаткових переваг тракторної блискавки можна віднести відсутність кривизни та здуття на поверхні стрічки та стійкість до механічних напруг при випробуванні виробу на міцність. Саме тому їх сміливо використовують не лише у повсякденному житті, а й за умов максимальних температур, на виробничих підприємствах, у походах.

Важливим показником високих функціональних характеристик цих блискавок є той факт, що вогнетривкий спецодяг для рятувальників виробляють саме із застосуванням такого типу фурнітури.

Найчастіше блискавки трактор вшиваються у вироби таких типів:

  • Шкіряні вироби. Щільні плащі, куртки. Як правило, використовується тип блискавки 4 чи 5.
  • Спортивний одяг із щільних тканин.
  • Щільні чохли, намети, тенти, спальні мішки. Бігунки на блискавках для таких виробів краще вибирати автомати або напівавтомати з двома слайдерами.
  • Спортивні мішки, рюкзаки.
  • Теплі підстібки у верхньому одязі.
  • Двосторонній одяг, спортивний та дитячий. Бігунок у цьому випадку має бути перекидним.
  • Джинсовий одяг.
  • Взуття

Найбільшою популярністю користуються тракторні блискавки 2х типів: тип 5 (ширина ланки 5мм) і тип 8 (ширина ланки 8мм), з одним або двома бігунками.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити тракторні блискавки в різних розмірах і в широкому кольоровому асортименті з доставкою по Україні. Продаж здійснюється як оптом, так і в роздріб.

Тракторні блискавки від інтернет-магазину Tesemka:

рівні та щільні, без кривизни та хвилястості витримують серйозні навантаження на розрив із замками та ланками, стійкими до зносу в умовах постійного тертя безвідмовно працюють у широкому температурному діапазоні експлуатації стійкі до дії хімічних речовин

Товари для шиття і творчості від Tesemka, оптом та в роздріб, з доставкою

Також пропонуємо професіоналам та аматорам, кравчиням та рукодільницям товари для шиття та творчості, а саме:

Ми намагаємось бути корисними для людей творчих професій та хобі. Працюємо як з роздрібними так і з оптовими клієнтами. Для оптових замовлень і отримання оптових цін звертайтеся по вказаним телефонам.