Перетяжки і рамки для сумок оптом та вроздріб в Україні

У виробництві сумок, клатчів, рюкзаків не обійтися без якісної фурнітури. Такі невеликі елементи, як перетяжки та рамки для сумок грають величезну роль у готовому виробі. Роблять його максимально зручним, функціональнім та естетично привабливим.

Пряжка рамка зазвичай застосовується на сумках, портфелях, бананках, рюкзаках. Може служити декоративним кріпленням ручок або ременя до виробу, або бути частиною механізму зміни довжини ременя, якщо застосовується разом з перетяжкою.

Конструкція елементу продумана таким чином, щоб можна було без зусиль варіювати довжину ременя по висоті. Також рамки використовують на взутті з ремінцями та на лямках при пошитті джинсового одягу, верхнього одягу, спецодягу, спортивних топів, купальників.

Пряжка перетяжка призначена для кріплення лямок на рюкзаках, регулювання та фіксації довжини ременя або ремінної стрічки, стропи. Складається з основи та поперечини, через яку протягується ремінна стрічка. Такий фіксатор ще називають двощілинна перетяжка. Найчастіше пряжки перетяжки використовують у спортивному, військовому та туристичному спорядженні. Їх можна зустріти на дитячих портфелях, пасках безпеки, нашийниках, сумках, будь-яких аксесуарах для активного відпочинку.

Регулятор пряжка перетяжка та рамка – на що звернути увагу при виборі

  • Розмір. Слід підбирати по ширині ременя або стропи. Великий регулятор буде злітати. Замала перетяжка – туго проходити, ускладнюючи процес регулювання довжини.
  • Матеріал виробу. Краще обирати зносостійкий метал або міцний пластик, що немає чутливості до корозії та здатен витримати високі навантаження при регулярному використанні.
  • Зручність конструкції. Рамки та перетяжки повинні легко ковзати по ременю або стропі, не доставляючи труднощів при регулюванні.
  • Колір. Обирається з урахуванням дизайну аксесуарів або одягу.

Потрібна рамка двощілинна? Шукаєте пластикові або металеві перетяжки для сумок, одягу, рюкзаків? Інтернет-магазин товарів для шиття Tesemka пропонує великий вибір!

А саме:

  • Рамки металеві для сумок у кольорах антик та темний нікель.
  • Металеві перетяжки різних розмірів овальної та прямокутної форми.
  • Перетяжки пластикові однощілинні, двощілинні, трищільні у кольорі чорному та хакі. Різні розміри від 15 до 35 мм.
  • Пластикові перетяжки з петлею. • Перетяжки з отвором для карабіну.

Також у нас в каталозі ви знайдете іншу фурнітуру для сумок:

Все для шиття та творчості з доставкою по Україні

Різноманітна фурнітура для сумок та аксесуарів – не єдина пропозиція інтернет-магазину Тесемка.

У нас ви знайдете все для шиття, в’язання, хенд-мейд мистецтва.

В асортименті:

Ми знаємо, які важливі дрібниці (фурнітура, нитки, матеріали оздоблення) – тому пропонуємо тільки найкраще і намагаємось полегшити роботу майстринь і кравчинь.

Постійно розширюємо асортимент з урахуванням побажань клієнтів. Пропонуємо тільки якісний, перевірений товар.

З інтернет-магазином Tesemka легко шити та творити задля бізнесу і задоволення!